112 Zeewolde

Politie neemt grote hoeveelheid cocaïne in beslag

De politie heeft dinsdagochtend honderden kilo's cocaïne met een straatwaarde van miljoenen euro's in beslag genomen. 

Rond kwart over acht, verkreeg de politie een melding van een verdachte situatie in een loods aan de Wulpweg in Zeewolde. Hierop is de politie ter plaatse gegaan en trof pakketten met de verdovende middelen aan. Hierbij zijn een 54-jarige man uit Eemnes, een 36-jarige man uit Moldavië en een 17-jarige jongen uit Almere aangehouden. 

Eerdere invallen

De politie had op dinsdag 13 juni tijdens invallen op diverse locaties in Almere en Zeewolde ook al 3 personen aangehouden. De politie verdenkt hierbij een 35-jarige man uit Almere van witwassen, deelname aan een criminele organisatie en handel in verdovende middelen. Of deze zaken iets te maken heeft met elkaar wil de politie niet melden.

In 2021 is de Dienst Regionale Recherche onder leiding van het Openbaar Ministerie een onderzoek gestart naar de handel in verdovende middelen en witwassen. Gedurende het onderzoek kwamen meerdere verdachten in beeld die zich in georganiseerd verband bezig hielden met het witwassen van gelden.

Advertentie