Zeewolde

Auto door de vangrail

Een 47-jarige man uit Uithuizen is op zondag 13 november omstreeks 9.30 uur door de vangrail van een brug gereden op de Spiekweg. “Ter plaatse zag de politie diverse brokstukken op de weg en in de berm liggen en onder aan de brug lag een personenauto”, gaf politiechef Miklos Coumou aan tijdens het politiepersuur op het gemeentehuis.

De bestuurder was zelf al uit het voertuig geklommen. Brandweerduikers hebben nog in het water gezocht naar een eventueel tweede betrokkene, maar naar later bleek was dit een eenzijdig ongeval. “Er bleek alcohol in het spel, maar de bestuurder weigerde alle medewerking.”

Auto door de vangrail

Hij werd ter controle door het ambulancepersoneel overgebracht naar het ziekenhuis in Harderwijk. Op een later moment krijgt hij nog bericht van de politie. “Tegen hem zal een stevig proces-verbaal worden opgemaakt en zijn rijbewijs raakt hij kwijt.” De provincie is in kennis gesteld voor het herstellen van de vangrail.

Advertentie