Nieuws Zeewolde

Spelletjesmiddag rond de waterspeelplaats bij IVN

IVN Zeewolde houdt zondag 19 juli een spelletjesmiddag voor kinderen en hun families bij de Roode Schuur. Tussen 13.00 en 15.30 uur zijn er activiteiten rond de waterspeelplaats en op het terrein aan de Dasselaarweg.

Kinderen kunnen meedoen aan waterspelletjes, popcorn bakken en bekende spellen spelen zoals zaklopen en blikken gooien. Ook is er een speurtocht door het doolhof en kan het Blotevoetenpad worden gelopen. Binnen staan doe-kasten klaar met natuuropdrachten.

De middag begint om 13.00 uur bij de Roode Schuur aan de Dasselaarweg 29 in Zeewolde. Parkeren kan bij de begraafplaats aan de Dasselaarweg. Deelname kost 3,50 euro per kind, inclusief limonade.

Kinderen die spelen bij de Waterspeelplaats
Foto: IVN Zeewolde

Aanmelden kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De Roode Schuur is zondag 19 juli ook geopend voor bezoekers tussen 13.00 en 16.00 uur. In de expositieruimte zijn onder meer opgezette dieren, natuurfoto’s en een wisselende natuurtafel te bekijken.