De Vomar opende vandaag de deuren in Zeewolde op de oude plek van de Deen. De winkel is er gekomen omdat Deen is overgenomen door Vomar. De afgelopen twee weken is de winkel flink verbouwd.
Voor de vaste klanten is het nog even wennen. “Ik heb het gemist. Maar het oude personeel is er en er is ook leuk nieuw personeel”, vertelt een vrouw. “We gaan wel een band scheppen met het personeel”. Een andere klant is blij met de verbouwing: “Het is een mooie winkel geworden, heel ruim opgezet. Maar we moeten even kijken natuurlijk wat ze wel en niet hebben en wat we gaan missen.”
Een deel van de klanten op de eerste dag geeft ook aan dat het voor hun niet heel veel uitmaakt of er een Deen of een Vomar is. “Zoals ze het in de politiek ook altijd zeggen: inhoud! Ik wil kijken of het hier prettig winkelt.”