Sport

Scherpe tijden op LOKO Loop

Afgelopen zondag klonk om 10:00 het startschot van de tweede wedstrijd van de LOKO loopcompetitie. De eerste afstand was voor de jongste jeugd (1km), gevolgd door de oudere jeugd die de 2,5km liep. Ook de Steratleten waren weer op beide afstanden vertegenwoordigd. De optimale omstandigheden betaalden zich uit in prima tijden met flink wat wijzigingen in het algemeen klassement tot gevolg.
Jesper Knoop


De snelste man op de 10km was Jesper Knoop, hij had 36 minuten en 32 seconden nodig om de afstand af te leggen. Net niet voldoende om het parcoursrecord (36:15) ter verbeteren. Snelste vrouw op dezelfde afstand was Marjolein Keizer in 45:56. Op de 5 kilometer was Rick van der Meer de snelste man (18:55). Snelste dame op deze afstand was Femke Veldhuis in 22:27.

De derde van de vier wedstrijden vindt plaats op zondag 12 januari. Kijk voor meer informatie en aanmelding op www.zeewolde-atletiek.nl
Advertentie