Sport in Zeewolde

Snipers sluiten regulier seizoen af, laatste thuiswedstrijd volgt woensdag

De Snipers hebben het laatste reguliere speelweekend afgesloten met één overwinning en twee nederlagen. U12-2 was het enige team dat wist te winnen. Heren 2 en Heren 1 verloren hun uitwedstrijden.

De teams kwamen afgelopen weekend op verschillende locaties in actie. U12-2 zorgde voor de enige winstpartij van het weekend. Voor Heren 2 en Heren 1 eindigden de wedstrijden in een nederlaag.

Heren 1 speelt op woensdag 22 april nog de laatste thuiswedstrijd van het seizoen in Sporthal De Zeewolderhoek in Zeewolde. Daarmee komen de herenploegen dit seizoen nog één keer in actie in eigen plaats.

De jell van de jongens onder 12
Eigen foto

U12-2 wint ruim op Urk

U12-2 sloot het seizoen af met een ruime overwinning op Urk. De ploeg nam vanaf het begin het initiatief en stond die voorsprong niet meer af. Dat leidde tot een duidelijke eindstand van 20-82.

Daarmee sloot het team het seizoen af met een overtuigend resultaat.

Heren 2 verliest in Zevenaar

Heren 2 speelde een uitwedstrijd in Zevenaar. De ploeg keek gedurende de wedstrijd tegen een achterstand aan en verloor uiteindelijk met 83-38. Ondanks de lastige wedstrijd bleef het team tot het einde doorgaan.

Heren 1 onderuit in Groningen

Heren 1 begon sterk aan de wedstrijd in Groningen. Voor rust hield de ploeg gelijke tred met de thuisploeg. Na de pauze liep Groningen verder weg en moest de Zeewoldense ploeg afhaken. De wedstrijd eindigde in een nederlaag voor de Snipers.

Laatste thuiswedstrijd op woensdag 22 april

Het seizoen is voor Heren 1 nog niet voorbij. Op woensdag 22 april 2026 speelt de ploeg om 19.30 uur de laatste wedstrijd van het seizoen. Die wordt gespeeld in Sporthal De Zeewolderhoek in Zeewolde.

Tegenstander is BV Orca’s HS. Daarmee krijgt het publiek nog één keer de kans om het team in eigen hal in actie te zien.