Sport

Zeilfestijn in de Aanloophaven

Op 12 april is een deel van de Aanloophaven afgezet. Dit is speciaal voor de schooljeugd, die kan komen proeven van de watersport. Onder de naam Optimist on Tour zeilen en varen ze met kano’s de op het water drijvende arena af.

Regelmatig wordt er gewisseld van activiteit en het afmarcheren daarnaartoe gaat in polonaise. Naast dit alles nemen ze ook nog deel aan een waterlaboratorium.
Ook op 13, 14 en 15 april kunnen kinderen van 8 t/m 12 jaar aan dit waterfestijn deelnemen. Na schooltijd is er vrije inschrijving en dat laatste geldt ook voor de hele vrijdag (15 april). Kinderen die via school dan al hebben meegedaan kunnen gerust weer mee komen doen.

Zeilfestijn in de Aanloophaven

Verder bestaat ook voor kinderen met een beperking de mogelijkheid om te komen zeilen. Daarbij wordt dan gebruik gemaakt van de Hansa 2.3, een boot die niet kan omslaan en zelfs elektrisch kan worden bediend. Ook dit gebeurt in de aanloophaven en om mee te kunnen doen neem je gewoon even contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Advertentie