weer

Brengt de Paashaas mooi weer?

Hallo allemaal en een vrolijke Pasen gewenst! Brengt de Paashaas mooi weer met zich mee, of moet hij komende week veel schuilen in zijn hol vanwege de regen?

Vandaag zien we een afwisseling van zon en wolken. In de middag wordt de bewolking vanuit het zuiden dikker, maar het blijft wel droog. De wind is zwak tot matig en waait uit het noorden. Dit alles bij een temperatuur van 16°C.

In de nacht naar maandag gaat het regenen. Aan het einde van de nacht wordt het weer droog, maar in de middag trekken een aantal buien over Zeewolde. De temperatuur loopt op tot 17°C.

weerbericht door Florian Polak week 17
weerbericht door Florian Polak week 17

Ook dinsdagochtend kunnen er nog een paar lichte regenbuien over Zeewolde trekken, in de middag wordt het droger en breekt het zonnetje door. Het wordt opnieuw 17°C en de wind draait naar het noordwesten.

In de nacht naar woensdag kan mist ontstaan, de mist lost in de loop van de ochtend op. In de middag kunnen een aantal pittige buien ontstaan, met kans op onweer. De 17°C op de thermometers zal wat drukkend aanvoelen voor de buien uit.

Donderdag verloopt wisselend bewolkt, met in de middag kans op een bui. Met 16°C doen we een klein stapje terug qua temperatuur. De noord-noordoostenwind trekt iets aan en wordt matig.

Vrijdag lijkt helemaal droog te gaan verlopen. Bij een mix van zon en wolken stijgt de temperatuur tot een graad of 16. De wind draait iets naar het noorden en is vrij matig.

Volgend weekend is er volop ruimte voor de zon en blijft het droog. De temperatuur stijgt tot 15-20°C. Fijne Paasdagen gewenst en tot de volgende keer!