Afgelopen weekend was het strand van Zeewolde het toneel van een geweldig feest. Artiesten als Johny 500, Bilal Wahib maar ook onze Zeewoldense Julia van Bergen gaven acte de presence op het strand. Naast de line-up werkte ook het weer mee, waardoor vele bezoekers in korte broek naar het beachfestival kwamen.
De ruim 8000 bezoekers konden genieten van de diverse dj's en optredens waarbij iedereen zich kon laten gaan op de vrolijke klanken. Op zondag, wat traditiegetrouw een familiedag is, konden de kinderen genieten van de vele activiteiten zoals een springkussen maar ook een verkoelende duik nemen aan het strand.
Op zaterdagavond gingen Niels en Simon op pad om de sfeer te proeven op het strand.
De heren genoten zichtbaar van het festival en spraken met Julia van Bergen en Jonna Fraser. Beiden hadden een top optreden. "Het was genieten, het publiek was nice" aldus Jonna Fraser.
Volgens de organisatie is het event zonder noemenswaardige incidenten verlopen en kijkt men weer tevreden terug op het beachfestival 2023.