Zeewolde

Een ouderwets Koningsdag programma, met nieuwe elementen

De Oranjevereniging Zeewolde is weer volop bezig met de voorbereidingen van Koningsdag. Geertjan Lutjes en Mariëtte Stam, bestuursleden van de Oranjevereniging, zijn enthousiast over het programma van Koningsdag en geven aan dat het een feest voor jong en oud is, van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds.

En dit allemaal op en rondom het evenemententerrein en in het centrum. Het feest begint traditioneel met een kleedjesmarkt, waarbij de eerste bezoekers naar verwachting al om 6 uur 's ochtends zullen arriveren. De kleedjesmarkt strekt zich uit rondom het evenemententerrein en loopt door richting het centrum, waardoor er plek is voor iedereen!

Kleedjes van de rommelmarkt op het drukke Marktpad in Zeewolde met bij de appartementen vlaggen

Ook de scouting is aanwezig op het evenemententerrein met activiteiten en hun eigen rommelmarkt evenals ontbreken de foodtrucks en springkussens niet bij het evenemententerrein.

Kruis de Buizen

In het kader van het 40-jarig bestaan van Zeewolde, is er weer een oude traditie terug van weggeweest en zullen twee teams strijden in een bijzondere uitdaging: het leggen van een 200 meter lange buis rondom het terrein van de atletiekbaan. Het evenement Kruis de Buizen start om 14.00 uur.

Mariëtte en Geertjan hebben tijdens de uitzending aangekondigd dat de oranje vereniging namens het winnende team een bedrag schenkt aan een lokaal goed doel in Zeewolde. De Oranjevereniging wil samen met de inwoners van Zeewolde een goed lokaal doel bepalen en zal hiervoor een poll opzetten. Houd daarom hun socials in de gaten.

Optredens

Er is tijdens deze Koningsdag meer ruimte voor optredens dan andere jaren. En daarom is een leuke en goede line-up en vol programma tussendoor ook gewenst! De line-up omvat een optreden van de tienerband 'Mixed Up', bekend van het Junior Songfestival, DJ Molina is aanwezig en Die Verrückte stunde. De dag op het evenemententerrein wordt afgesloten met een knallend optreden van 'Pug ‘n Play', een freestyle act. De Oranjevereniging heeft met beperkte middelen een vol programma samengesteld, maar heeft nog vrijwilligers nodig om Koningsdag in Zeewolde tot een succes te maken.

Vrijwilligers gezocht!

Er zijn nog een paar enthousiaste vrijwilligers tussen 10.00 en 16.00 nodig om toezicht te houden bij de springkussens, Kruis de Buizen en kleedjesmarkt. Het betreft voornamelijk toezicht houden, dus geen handjes. Vrijwilligers worden gewaardeerd met een hapje, drankje en een oliebol.
Je kan je aanmelden via de website van de Oranjevereniging Zeewolde: https://oranjevereniging-zeewolde.nl/.

Het programma

07.00 -17.00 uur: Kleedjesmarkt (centrum en evenemententerrein)
09.00 - 17.00 uur: Rommelmarkt Scouting Jan Wandelaar (evenemententerrein)
09:00 - 17.00 uur: Koningsmarkt/braderie (centrum en evenemententerrein)
10.00 - 10.15 uur: Ontvangst geridderde en opening door burgemeester onder begeleiding van Muziek en Showkorps Blue Seals (evenemententerrein)
10.00 - 21.00 uur: Foodtrucks (evenemententerrein)
12.30 -13.30 uur: Veiling fietsen Scouting Jan Wandelaar (evenemententerrein)
14.00 – 15.00 Kruis de buizen (atletiekbaan)
16.00: Uitreiking verloting Scouting Jan Wandelaar (evenemententerrein)

Gedurende de dag koningsspelen, Escape game en diverse springkussens (evenemententerrein)

Optredens vanaf 15.30 (evenemententerrein)
15:30: Tienerband Mixed Up (bekend van Junior Songfestival)
17.00 – 18.00: DJ Molina (all round DJ)
18:00 – 19.00: Die Verruckte Stunde (bekend van ‘Evers Staat Op’)
19.00 – 20.00: DJ Molina (all round DJ)
20.00 – 21.00: Pug ’N Play (knallen en afsluiten met deze dynamische Freestyle act!)

 

Advertentie