Daarmee bereikten zij de doelgroep rechtstreeks. Het jongerenwerk bleef op de achtergrond en hielp waar dat nodig was.
Sportieve opzet
Tijdens het toernooi deden verschillende teams mee. Volgens de organisatie verliep de middag sportief en positief. De deelnemers konden op een laagdrempelige manier kennismaken met padel en meedoen aan de wedstrijden.
Voor Benjamin en Chenaniah was de organisatie ook een leerervaring. Zij waren betrokken bij het contact met scholen, de promotie en de uitvoering van het toernooi.
Winnaars
De eerste prijs ging naar De Stuiterballen, bestaande uit Bram en Floris. De tweede prijs was voor B30, met Marijn en Dylan. Team LET’S GO, met Vajèn en Nola, eindigde als derde.
Het jongerenwerk ziet het toernooi als een voorbeeld van jongerenparticipatie, waarbij jongeren ruimte krijgen om een eigen idee uit te voeren met passende ondersteuning.
Kijk voor de fotoreportage van Koop Broekhuizen op onze facebookpagina.

085-0640737