ZEEWOLDE – Veel mensen vergeten hun wachtwoord voor belangrijke accounts. Daarom organiseert SeniorWeb Zeewolde op zaterdag 9 augustus een extra presentatie in De Meermin.
Tijdens de vrijdagochtendspreekuren krijgt de organisatie steeds vaker vragen over vergeten wachtwoorden van Apple-, Google- en Microsoft-accounts.
Wie zijn wachtwoord kwijt is, raakt soms ook de toegang tot foto’s, contactpersonen of agenda’s kwijt.
Volgens SeniorWeb zijn de problemen vaak te voorkomen. Tijdens de presentatie wordt uitgelegd hoe mensen hun wachtwoorden beter kunnen beheren en welke maatregelen helpen om te voorkomen dat ze de toegang tot hun accounts verliezen.
De bijeenkomst is van 10.30 tot 12.00 uur. Aanmelden kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De toegang is gratis. Consumpties zijn voor eigen rekening.