Twee uur lang spelen zij meer of minder bekend werk van Joe Bonamassa, the Doors, Rory Gallagher, Fleetwood Mac (old school!), Muddy Waters en vele anderen. Het is stevig, compact, subtiel en klein. Er wordt uitgepakt met extra blazers en zang en uiteraard de bluesharp. Kortom, het hele palet komt langs, het is een avond onderdompelen in het blues-bad.
Geschiedenis Blues:
Rond 1900 opgekomen Afro-Amerikaanse muziekvorm met elementen uit (droevige en seksueel geladen) slavenliederen, folksongs en spirituals. Werd verder ontwikkeld door gitaristen en pianisten in de Mississippi Delta en beroemd gemaakt door o.a. zangeres Bessie Smith, de gitaristen B.B. King, Muddy Waters en de blanke bluesvertolkers Eric Clapton en Janis Joplin.
Het programma wordt aangeboden vanuit de stichting Zeewolde Live! De stichting voor het verbreden van het culturele aanbod van professionele podiumkunsten aan de inwoners van en bezoekers aan Zeewolde.
Het twee uur durende optreden op 30 maart start om 21.00 uur. Kaarten (a € 12,50) zijn te bestellen via de website: www.zeewoldelive.nl