Dit was aanleiding om aan het college van Burgemeester en Wethouders Artikel 36 vragen te stellen.
- Wat was de aanleiding dat het Beachfestival verplaatst werd naar de locatie Parkeerterrein Strandweg?
- Hierdoor werden de parkeervoorzieningen aldaar geblokkeerd. Waar bevinden zich de alternatieve parkeerplaatsen voor de bezoekers die uit de wijde omgeving komen?
- Op welke wijze heeft u aangegeven waar deze alternatieve parkeerplaatsen zich bevinden?
- Hoe voorkomt u het parkeren in de omliggende wijken, als de parkeervoorzieningen aan de Strandweg wegens evenementen of anderszins onbereikbaar zijn voor de strandbezoekers?
- Wat zijn de overwegingen geweest om het seizoensparkeerverbod niet tijdelijk op te heffen?
- De parkeervoorzieningen waren onbereikbaar gemaakt voor de strandbezoekers.
- Wat is uw mening over de verkeersveiligheid en bereikbaarheid voor hulpdiensten doordat grootschalige evenementen op die locatie aan de Strandweg de parkeerplaatsen voor strandbezoekers in beslag neemt en er noodgedwongen massaal in de omliggende wijken wordt geparkeerd?
- Gaat er een evaluatie plaatsvinden naar aanleiding van dit evenement?
- Wat gaat u in de toekomst ondernemen om parkeeroverlast te voorkomen?
Het college moet binnen 30 dagen deze vragen beantwoorden.